MPVtipy
vtipy.petricek.net/
www.petricek.net

Nezařazené - Co je to kapitalismus?
Tento vtip poslal(a) Wiki
<< Předchozí vtipZpětNáhodný vtipNáhodný z kategorieIndex

Malý synek se ptá tatínka, co je to kapitalismus. Tatínek chvíli přemýšlí a povídá:
- Já jsem živitel rodiny, chlapče, já budu "kapitalista". Tvoje matka se stará o rodinné finance, budeme ji říkat "vláda". My jsme tvoji rodiče a tak se staráme o tvoje potřeby... tedy ty budeš lid. Služebná... no budeme jí říkat "pracující třída". Tvůj malý bráška bude... ehmm... "budoucnost". Přemýšlej o tom, synku a zítra si popovídáme...

Chlapeček toho má plnou hlavu a jde tedy spát. V průběhu noci ho probudí pláč jeho mladšího bratříčka. Již znaleckým okem obhlídne situaci a vidí, že dítko je pokakané. Tak se rozhodne, že půjde za maminkou a oznámí jí to. Když přijde do ložnice rodičů, slyší jen spokojené odfukování a tak se rozhodne mamku nebudit a jde rovnou za služebnou. Už za dveřmi je slyšet podivný hluk, a tak nakoukne klíčovou dírkou a vidí tatínka se služebnou, jak si užívají. Protože je zamčeno, tak se rozhodne nechat to na ráno. Ráno u snídaně říká:
- Tati, myslím, že už chápu politický koncept kapitalismu.

Tatínek potěšeně vzhlédne a říká, ať mu to tedy poví, no a synáček spustí:

- Takže... kapitalista spokojeně ojebává pracující třídu zatím co vláda spí a mínění lidu je ignorováno, budoucnost je úplně posraná.

Vtip byl zobrazen 4227 krát
35 lidí hodnotilo tento vtip v průměru 4,77 body
Chci ohodnotit vtip:

Náhodný vtip | Index | O serveru | Hledat | Přidat vtip | Překladač
MPVtipy © 2001-2017 Martin Petříček

Kódované obrázky O mne gomocup.org